ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 12944225

nr 1294 4225

Dekorelement

Ett par. Höjd: 30cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:57:57