ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 12944225

nr 1294 4225

Dekorelement

Ett par. Höjd: 30cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:57:57

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor