MÖBLER / Kistor / Dragkista 13185175

nr 1318 5175

Dragkista

1700-tal. Bredd: 117 cm. Djup: 63 cm. Höjd: 72,5 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 april 2020
kl 20:55:44

6/4 20:50:45 1      Vinnande bud