KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13374216

nr 1337 4216

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Skärgårdsmotiv, 36x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:02:47

12/7 20:44:44 1      Vinnande bud