GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 7721122

YTTERFODER

nr 772 1122

1920-tal, höjd: 22, krackeleringar

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 20 augusti 2012
kl 18:20:50

17/8 18:18:07 1      150 kr
20/8 15:24:41 2      högst eller lika just nu*

Liknande föremål: ytterfoder blomkruka blomkrukor ytterkruka ytterkrukor 1920-tal keramik porslin

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook