GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 7721122

Ytterfoder

nr 772 1122

1920-tal, höjd: 22, krackeleringar

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 20 augusti 2012
kl 18:20:50

17/8 18:18:07 1      150 kr
20/8 15:24:41 2      Vinnande bud

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev