GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 7721122

Ytterfoder

nr 772 1122

1920-tal, höjd: 22, krackeleringar

Utrop:

400 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

200 kr

måndag 20 augusti 2012
kl 18:20:50

17/8 18:18:07 1      150 kr
20/8 15:24:41 2      Vinnande bud