bakg

  MÖBLER / Byråar, sekretärer / Tallboy 7563008



*
Tallboy

nr 756 3008


sent 1800-tal, valnöt, 6 lådor, längd: 88, djup: 55, höjd: 155, skadad


Utrop:

3.000 kr

Startbud:

2.000 kr

Såld:

2.800 kr

Sista tid för bud online:

måndag 30 april 2012
kl 19:54:47


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
30/4 19:26:46 1      2.500 kr
30/4 19:47:56 2      2.400 kr
30/4 19:48:25 2      2.700 kr
30/4 19:49:47 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar sekelskifte sent 1800-tal tallboy valnöt
  • 4526 Byrå
    1800-talets slut, längd: 66 cm, djup: 36 cm, höjd:..//
    Just nu: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    21 augusti kl 18:11
  • 4319 Byrå
    England, längd: 77 cm, djup: 44 cm, höjd: 82 cm
    Just nu: 450 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    21 augusti kl 19:33
  • 4012 Byrå
    längd: 95. cm, bredd: 45, höjd: 66 cm
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    21 augusti kl 19:07
  • 4322 Byrå
    mahogny, nautisk stil, längd: 46 cm, djup: 30 cm, ..//
    Just nu: 200 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    21 augusti kl 19:35
  • 5004 Mössbord
    Allmoge, längd: 106 cm, djup: 66 cm, höjd: 76 cm
    Just nu: 4.000 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    28 augusti kl 18:09
  • 2223 Sekretär
    mahogny, intarsia, längd: 90 cm, djup: 47 cm, höjd..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    21 augusti kl 19:09