BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 7584037

TAKARMATUR

nr 758 4037

40-tal, Råglas, höjd: 60, kantnagg

Utrop:

700 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 14 maj 2012
kl 18:29:32

Liknande föremål: takarmatur taklampa råglas ljuskronor

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev