BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 7584037

TAKARMATUR

nr 758 4037

40-tal, Råglas, höjd: 60, kantnagg

Utrop:

700 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 14 maj 2012
kl 18:29:32

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook