MÖBLER / Bord / Soffbord 5544213

Soffbord

nr 554 4213

Johs Andersen, Trensum, 1960-tal, teak, längd: 173 cm, bredd: 69 cm, höjd: 51 cm, slitage, bla fläckar

Utrop:

300 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

13.200 kr

måndag 24 november 2008