MÖBLER / Bord / Soffbord 5544213

SOFFBORD

nr 554 4213

Johs Andersen, Trensum, 1960-tal, teak, längd: 173 cm, bredd: 69 cm, höjd: 51 cm, slitage, bla fläckar

Utrop:

300 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

13.200 kr

måndag 24 november 2008

Liknande föremål: bord johs andersen soffbord teak teakmöbler trensum trä

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev