MÖBLER / Bord / Soffbord 7651360

SOFFBORD

nr 765 1360

1930-tal, diameter: 80, höjd: 62, slitage

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 juni 2012
kl 19:36:19

13/6 14:27:42 1      100 kr
18/6 17:09:27 2      högst eller lika just nu*

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook