MÖBLER / Bord / Soffbord 7651360

Soffbord

nr 765 1360

1930-tal, diameter: 80, höjd: 62, slitage

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 juni 2012
kl 19:36:19

13/6 14:27:42 1      100 kr
18/6 17:09:27 2      Vinnande bud

Liknande föremål: bord soffbord

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev