bakg

  MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 7721372



*
Skrivbyrå

nr 772 1372


Sent 1800-tal, Björk, längd: 87, djup: 45, höjd: 94


Utrop:

1.500 kr

Startbud:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 20 augusti 2012
kl 19:10:50


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
18/8 16:42:30 1      1.200 kr
20/8 19:03:11 2      1.300 kr
20/8 19:04:58 3      1.400 kr
20/8 19:05:51 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: björk byrå byråar sekelskifte sent 1800-tal skrivbyrå trä
  • 4526 Byrå
    1800-talets slut, längd: 66 cm, djup: 36 cm, höjd:..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    21 augusti kl 18:11
  • 4319 Byrå
    England, längd: 77 cm, djup: 44 cm, höjd: 82 cm
    Just nu: 450 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    21 augusti kl 19:33
  • 4012 Byrå
    längd: 95. cm, bredd: 45, höjd: 66 cm
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    21 augusti kl 19:07
  • 4322 Byrå
    mahogny, nautisk stil, längd: 46 cm, djup: 30 cm, ..//
    Just nu: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    21 augusti kl 19:35
  • 5004 Mössbord
    Allmoge, längd: 106 cm, djup: 66 cm, höjd: 76 cm
    Just nu: 4.000 kr

    Auktionen avslutas
    om två veckor
    28 augusti kl 18:09
  • 2223 Sekretär
    mahogny, intarsia, längd: 90 cm, djup: 47 cm, höjd..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    21 augusti kl 19:09