GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 7563152

SKÅLFAT

nr 756 3152

Kina, 1800-tal, diameter: 37, nagg

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 april 2012
kl 18:52:08

30/4 09:34:19 1      Vinnande bud

Liknande föremål: skålfat kina asien asiatisk

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook