GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 7563152

Skålfat

nr 756 3152

Kina, 1800-tal, diameter: 37, nagg

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 april 2012
kl 18:52:08

30/4 09:34:19 1      Vinnande bud

Liknande föremål: asiatisk asien keramik kina kinesisk kinesiskt skålfat

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev