ÖVRIGT / Mattor / Matta 7763194

nr 776 3194

Matta

orientalisk, Beluch, tidigt 1900-tal, 115x200

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 10 september 2012
kl 18:20:04

Orientmatta