ÖVRIGT / Mattor / Matta 7763194

Matta

nr 776 3194

orientalisk, Beluch, tidigt 1900-tal, 115x200, slitage

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 10 september 2012
kl 18:20:04

Orientmatta