ÖVRIGT / Mattor / Orientmatta 7763194

ORIENTMATTA

nr 776 3194

Beluch, tidigt 1900-tal, 115x200, slitage

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 10 september 2012
kl 18:20:04

Orientmatta
Liknande föremål: orientmatta orientalisk matta beluch tidigt 1900-tal mattor

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook