ÖVRIGT / Mattor / Orientmatta 7763194

ORIENTMATTA

nr 776 3194

Beluch, tidigt 1900-tal, 115x200, slitage

Utrop:

500 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 10 september 2012
kl 18:20:04

Orientmatta
Liknande föremål: orientmatta orientalisk matta beluch tidigt 1900-tal sekelskifte mattor

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev