GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Mockakopp 7649004

nr 764 9004

Mockakopp

med fat, 1800-tal, Ryssland

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 juni 2012
kl 18:49:02