GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Mockakopp 7649004

MOCKAKOPP

nr 764 9004

med fat, 1800-tal, Ryssland, slitage

Utrop:

600 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 juni 2012
kl 18:49:02

Liknande föremål: mockakopp med fat 1800-tal ryssland rysk keramik porslin

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook