GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Mockakopp 7649004

MOCKAKOPP

nr 764 9004

med fat, 1800-tal, Ryssland, slitage

Utrop:

600 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 juni 2012
kl 18:49:02

Liknande föremål: fat keramik mockakopp rysk ryska ryskt ryssland

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev