MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 7721401

MATSALSSKÅP

nr 772 1401

1700-/1800-tal, Bemålat, längd: 165, djup: 69, höjd: 82+ 111, slitage, skador

Utrop:

4.000 kr

Startbud:

2.500 kr

Såld:

2.500 kr

måndag 20 augusti 2012
kl 17:53:44

20/8 17:44:39 1      högst eller lika just nu*

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook