MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 7721401

Matsalsskåp

nr 772 1401

1700-/1800-tal, Bemålat, längd: 165, djup: 69, höjd: 82+ 111, slitage, skador

Utrop:

4.000 kr

Startbud:

2.500 kr

Såld:

2.500 kr

måndag 20 augusti 2012
kl 17:53:44

20/8 17:44:39 1      Vinnande bud

Liknande föremål: bemålat matsalsskåp skåp

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev