bakg

  BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 7572001



*
Ljuskrona

nr 757 2001


Oscariansk, höjd: 85


Utrop:

2.000 kr

Startbud:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

Sista tid för bud online:

måndag 7 maj 2012
kl 18:50:43


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
6/5 15:12:51 1      1.500 kr
7/5 16:21:56 2      1.600 kr
7/5 18:02:15 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: 1800-tal kristallkrona ljuskrona ljuskronor oscariansk takkrona taklampa
  • 6107 Ljuskrona
    Skultuna, Mässing, höjd: 47 cm, signerad
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    10 augusti kl 18:43

Vad r den vrd?