MÖBLER / Bord / Konsolbord 7584417

Konsolbord

nr 758 4417

barockstil, 1800-tal, längd: 76, djup: 54, höjd: 79, slitage, skador

Utrop:

700 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 maj 2012
kl 17:26:40

12/5 19:58:55 1      Vinnande bud

Liknande föremål: barock barock-stil barockstil bord konsolbord

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev