MÖBLER / Bord / Konsolbord 7584417

KONSOLBORD

nr 758 4417

barockstil, 1800-tal, längd: 76, djup: 54, höjd: 79, slitage, skador

Utrop:

700 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 maj 2012
kl 17:26:40

12/5 19:58:55 1      Vinnande bud

Liknande föremål: konsolbord barock-stil bord

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook