ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Karta 7563595

KARTA

nr 756 3595

Sverige, Norge & Danmark, Johannes Janssonius, 1700-tal, motivets mått: 49 x 55, slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 30 april 2012
kl 17:39:42

Liknande föremål: böcker johannes janssonius karta kartor norge & danmark sverige

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev