KONST / Etsningar, Kopparstick / Karta 7563595

KARTA

nr 756 3595

Sverige, Norge & Danmark, Johannes Janssonius, 1700-tal, motivets mått: 49 x 55, slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 30 april 2012
kl 17:39:42

Liknande föremål: karta sverige norden europa norge norsk norden europa danmark norden europa johannes janssonius 1700-tal etsningar grafik kopparstick

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook