ÖVRIGT / Mattor / Hästtäcke 7627009

Hästtäcke

nr 762 7009

Senneh, tidigt 1900-tal, 180x75, mindre hål, kantslitage

Utrop:

2.000 kr

Startbud:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 28 maj 2012
kl 18:07:08

  • Tema
  • 28 maj

Tema
Orientaliska Mattor

Tema med dekorativa och orientaliska mattor

Läs mer om Orientaliska Mattor