ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Flamskvävnad 7607004

FLAMSKVÄVNAD

nr 760 7004

Tidigt 1800-tal, 90x43, kantskador

Utrop:

8.000 kr

Startbud:

3.000 kr

Såld:

6.100 kr

måndag 28 maj 2012

1/4 19:54:10 1      Vinnande bud
13/4 11:53:25 2      6.000 kr

Liknande föremål: flamskvävnad tidigt 1800-tal textilier vintage

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev