ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Flamskvävnad 7607004

Flamskvävnad

nr 760 7004

Tidigt 1800-tal, 90x43, kantskador

Utrop:

8.000 kr

Startbud:

3.000 kr

Såld:

6.100 kr

måndag 28 maj 2012

1/4 19:54:10 1      Vinnande bud
13/4 11:53:25 2      6.000 kr

  • Klassiska