bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641195



*
Färglitografi (F)

nr 764 1195


Tom Loux, 15/175, 29x36


Följerätt

Ja

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 18:21:04


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
7/6 10:51:24 1      450 kr
11/6 16:24:34 2      450 kr
11/6 16:24:50 2      Vinnande bud
11/6 16:30:50 2      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad tom loux
  • 5098 Färglitografi
    Åke Westin (f. 1939), Sverige. Stortorget, Motivet..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    28 maj kl 20:56
  • 2241 Färglitografi
    Anthony Harrison, "The Harbour". Signerad, daterad..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    28 maj kl 19:30
  • 5086 Färglitografi
    Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. "Playmate of the ..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    28 maj kl 18:49
  • 5237 Färglitografi
    Arvid Widerberg, 263/360, signerad, -78, Motivet: ..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    28 maj kl 18:41
  • 5462 Färglitografi
    Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. 212/260, med..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    28 maj kl 20:33
  • 5101 Färglitografi
    Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. EA-upplaga, ..//
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    28 maj kl 18:23




Ladda ner broschyr