bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641195



*
Färglitografi (F)

nr 764 1195


Tom Loux, 15/175, 29x36


Följerätt

Ja

Utrop:

600 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 18:21:04


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
7/6 10:51:24 1      450 kr
11/6 16:24:34 2      450 kr
11/6 16:24:50 2      Vinnande bud
11/6 16:30:50 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad tom loux
  • 5075 Färglitografi
    " A la Place Blanche", bladets mått: 70x51
    Just nu: 700 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    3 oktober kl 18:45
  • 8016 Färglitografi
    2 st. Reinhold Ljunggren (1920-2006), numrerade oc..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    17 oktober kl 18:02
  • 1228 Färglitografi
    Åke Westin (f. 1939), Storgatan, HC-upplaga, motiv..//
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    17 oktober kl 20:11
  • 9036 Färglitografi
    André Lanskoy (1902-1976), 52/100, 67x43
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    17 oktober kl 20:26
  • 9037 Färglitografi
    André Lanskoy (1902-1976), 52/100, 67x43
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    17 oktober kl 20:27
  • 8013 Färglitografi
    Bert Håge Häverö (1932-2014), 12/450, "Blidösund",..//
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    17 oktober kl 18:42