bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641195



*
Färglitografi (F)

nr 764 1195


Tom Loux, 15/175, 29x36


Följerätt

Ja

Utrop:

600 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 18:21:04


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
7/6 10:51:24 1      450 kr
11/6 16:24:34 2      450 kr
11/6 16:24:50 2      Vinnande bud
11/6 16:30:50 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad tom loux
  • 7856 Färglitografi
    Adrian van Arkel (1924-2006), Vy över södermalm, 2..//
    Just nu: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    23 jan kl 18:29
  • 7298 Färglitografi
    Albin Amelin (1902-1975), ej signerad, blomstersti..//
    Just nu: 150 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    16 jan kl 18:08
  • 8163 Färglitografi
    Bengt Ribbentoft (f. 1943), 171/360, "The Wave", m..//
    Just nu: 450 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    16 jan kl 18:02