bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641195



*
Färglitografi (F)

nr 764 1195


Tom Loux, 15/175, 29x36


Följerätt

Ja

Utrop:

600 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 18:21:04


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
7/6 10:51:24 1      450 kr
11/6 16:24:34 2      450 kr
11/6 16:24:50 2      Vinnande bud
11/6 16:30:50 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad tom loux
  • 3052 Färglitografi
    2 st, Pär Andersson/Nisse Zetterberg
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    27 mars kl 18:15
  • 5007 Färglitografi
    2 st, Petter Thoen (f. 1943), EA-upplaga, bladets ..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    27 mars kl 19:25
  • 5589 Färglitografi
    Åke Holm (1900-1980), 174/250, signerad, motivet: ..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    27 mars kl 20:51