bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641195



*
Färglitografi (F)

nr 764 1195


Tom Loux, 15/175, 29x36


Följerätt

Ja

Utrop:

600 kr

Startbud:

300 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 18:21:04


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
7/6 10:51:24 1      450 kr
11/6 16:24:34 2      450 kr
11/6 16:24:50 2      Vinnande bud
11/6 16:30:50 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad tom loux
  • 4422 Färglitografi
    Åberg, Marin, 65/80, motivet: 80x60
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    1 maj kl 19:05
  • 1267 Färglitografi
    André Masson (1896-1987), EA-upplaga, bladets mått..//
    Just nu: 400 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    1 maj kl 19:59
  • 1615 Färglitografi
    Antoni Clavé (1913-2005), EA-upplaga, bladets mått..//
    Just nu: 500 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    1 maj kl 20:18
  • 4169 Färglitografi
    Ardy Strüwer (f. 1939), motivet: 60x44
    Just nu: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    1 maj kl 20:25
  • 1207 Färglitografi
    Astri Bergman-Taube (1898-1980), 702/750, motivet:..//
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    1 maj kl 20:41
  • 4108 Färglitografi
    Bengt Jansson, HC-upplaga, Skeppsholmen, signerad,..//
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    1 maj kl 19:48