bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641056



*
Färglitografi (F)

nr 764 1056


K. G Nilsson, 39/220, bladets mått: 40x40


Följerätt

Ja

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

600 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 17:24:28


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
10/6 23:05:56 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi g nilsson grafik litografi litografier litografiskt blad
  • 5086 Färglitografi
    Astri Bergman-Taube (1898-1980), 105/210, signerad..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    6 juni kl 18:50
  • 5354 Färglitografi
    Erfland Cullberg, "Trollkarlen", 62/210, signerad,..//
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    6 juni kl 19:11
  • 3425 Färglitografi
    Esaias Thorén (1901-1981), 1972, 25/300, motivet: ..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    6 juni kl 20:52
  • 3267 Färglitografi
    Esaias Thorén (1901-1981), 440/750, signerad, -73,..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    6 juni kl 19:11
  • 5171 Färglitografi
    Göran Folcker (1920-2000), 139/360, motivet: 31x34
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    6 juni kl 19:38
  • 5085 Färglitografi
    Gösta Geerd (1907-1982), troll, 175/260, signerad,..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    6 juni kl 18:44