bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641056



*
Färglitografi (F)

nr 764 1056


K. G Nilsson, 39/220, bladets mått: 40x40


Följerätt

Ja

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

600 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 17:24:28


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
10/6 23:05:56 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi g nilsson grafik litografi litografier litografiskt blad
  • 4422 Färglitografi
    Åberg, Marin, 65/80, motivet: 80x60
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    1 maj kl 19:05
  • 1267 Färglitografi
    André Masson (1896-1987), EA-upplaga, bladets mått..//
    Just nu: 350 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    1 maj kl 19:59
  • 1615 Färglitografi
    Antoni Clavé (1913-2005), EA-upplaga, bladets mått..//
    Just nu: 450 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    1 maj kl 20:18
  • 4169 Färglitografi
    Ardy Strüwer (f. 1939), motivet: 60x44
    Just nu: 150 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    1 maj kl 20:25
  • 1207 Färglitografi
    Astri Bergman-Taube (1898-1980), 702/750, motivet:..//
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    1 maj kl 20:41
  • 4108 Färglitografi
    Bengt Jansson, HC-upplaga, Skeppsholmen, signerad,..//
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    1 maj kl 19:48