bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641056



*
Färglitografi (F)

nr 764 1056


K. G Nilsson, 39/220, bladets mått: 40x40


Följerätt

Ja

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

600 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 17:24:28


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
10/6 23:05:56 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi g nilsson grafik litografi litografier litografiskt blad
  • 6378 Färglitografi
    Bert Håge Häverö (1932-2014), 233/360, Waxholm I, ..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    5 sept kl 18:44
  • 6076 Färglitografi
    Gunnar Brusewitz (1924-2004), sjöfågel, 138/450, s..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    5 sept kl 18:00
  • 6257 Färglitografi
    Roland Svensson (1910-2003), 307/360, 43x57
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    5 sept kl 20:35
  • 6259 Färglitografi
    Sven X-et Erixson (1899-1970), 140/350, Stockholms..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    5 sept kl 20:36
  • 6455 Färglitografi
    Sven X-et Erixson (1899-1970), 338/360, 1951, moti..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    5 sept kl 20:56
  • 6067 Färglitografi
    Svenolov Ehrén (1927-2004), 212/310, signerad, mot..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    5 sept kl 19:52