bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641056



*
Färglitografi (F)

nr 764 1056


K. G Nilsson, 39/220, bladets mått: 40x40


Följerätt

Ja

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

600 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 17:24:28


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
10/6 23:05:56 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi g nilsson grafik litografi litografier litografiskt blad
  • 8016 Färglitografi
    2 st. Reinhold Ljunggren (1920-2006), numrerade oc..//
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    17 oktober kl 18:02
  • 1228 Färglitografi
    Åke Westin (f. 1939), Storgatan, HC-upplaga, motiv..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    17 oktober kl 20:11
  • 9036 Färglitografi
    André Lanskoy (1902-1976), 52/100, 67x43
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    17 oktober kl 20:26
  • 9037 Färglitografi
    André Lanskoy (1902-1976), 52/100, 67x43
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    17 oktober kl 20:27
  • 8013 Färglitografi
    Bert Håge Häverö (1932-2014), 12/450, "Blidösund",..//
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    17 oktober kl 18:42
  • 8012 Färglitografi
    Bo Åke Adamsson (f. 1941), 25/180, motivet: 55x45
    Just nu: 500 kr

    Auktionen avslutas
    om tre veckor
    17 oktober kl 19:48