bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641056



*
Färglitografi (F)

nr 764 1056


K. G Nilsson, 39/220, bladets mått: 40x40


Följerätt

Ja

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

600 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 17:24:28


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
10/6 23:05:56 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi g nilsson grafik litografi litografier litografiskt blad
  • 8081 Färglitografi
    Bengt Fransson (f. 1935), HC-upplaga, motivet: 40x49
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    9 maj kl 19:35
  • 8082 Färglitografi
    Bengt Fransson (f. 1935), Interiör, motivet: 48x40
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    9 maj kl 19:37
  • 8059 Färglitografi
    Einar Forseth (1892-1988), 'Irma, min hustru', 193..//
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    9 maj kl 20:17
  • 8084 Färglitografi
    Elisabet Hellman, 102/190, "Zigge", motivet: 27x37
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    9 maj kl 19:39
  • 5478 Färglitografi
    Enrico Baj (1924-2003), "Larmes de Generaux", Sign..//
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    9 maj kl 18:42
  • 5477 Färglitografi
    Enrico Baj (1924-2003), "Larmes de Generaux", Sign..//
    Just nu: 900 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    9 maj kl 18:40