bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641056



*
Färglitografi (F)

nr 764 1056


K. G Nilsson, 39/220, bladets mått: 40x40


Följerätt

Ja

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

600 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 17:24:28


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
10/6 23:05:56 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi g nilsson grafik litografi litografier litografiskt blad
  • 8365 Färglitografi
    Bengt Fransson (f. 1935), 355/360, motivet: 49x40
    Just nu: 450 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 juli kl 19:49
  • 8446 Färglitografi
    Bert Håge Häverö (1932-2014), HC-upplaga, motivet:..//
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 juli kl 20:31
  • 5014 Färglitografi
    Bert Håge Häverö (1932-2014), HC-upplaga, signerad..//
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    om 52 dagar
    22 augusti kl 20:30
  • 8444 Färglitografi
    Bert Håge Häverö (1932-2014), HC-upplaga, signerad..//
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 juli kl 20:28
  • 8445 Färglitografi
    Bert Håge Häverö (1932-2014), signerad. - 77, HC-u..//
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 juli kl 20:30
  • 8114 Färglitografi
    BOA, Bo Åke Adamsson (f. 1941), 297/350, motivet: ..//
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 juli kl 19:33