bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 7641056



*
Färglitografi (F)

nr 764 1056


K. G Nilsson, 39/220, bladets mått: 40x40


Följerätt

Ja

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

600 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 juni 2012
kl 17:24:28


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
10/6 23:05:56 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi g nilsson grafik litografi litografier litografiskt blad
  • 3044 Färglitografi
    2 st, Åke Westin (f. 1939), 'Fjällgatan', 'Stortor..//
    Just nu: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    21 augusti kl 20:32
  • 3073 Färglitografi
    2 st. lösa blad, Bert Håge Häverö (1932-2014), HC-..//
    Just nu: 1.100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    21 augusti kl 18:45
  • 3076 Färglitografi
    2 st. lösa blad, Steven Clark, numrerade och signe..//
    Just nu: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    21 augusti kl 18:53
  • 3071 Färglitografi
    6 st. lösa blad, Charles Sjöholm (f. 1933), Stockh..//
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    21 augusti kl 18:40
  • 3115 Färglitografi
    Åke Åhlin, Storskär, HC 20/35, motivet: 40x54
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    21 augusti kl 18:32
  • 3114 Färglitografi
    Åke Åhlin, Waxholmsbåt, motivet: 40x57
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    21 augusti kl 18:31