ÖVRIGT / Mattor / Esfahan 4103003

ESFAHAN

nr 410 3003

Figural 'Sultan Ahmad Shahé Ghadjar, daterad 1916 , 126x221, jämnt slitage, ngn mindre lagning, even wear, one or two minor repairs

Utrop:

25.000 kr

Startbud:

20.000 kr

Såld:

26.000 kr

måndag 8 maj 2006

7/5 02:41:57 1      högst eller lika just nu*

  • Tema
  • 8 maj

Tema
Orientaliska mattor 3

Har du en eller flera äldre el

Läs mer om Orientaliska mattor 3
Liknande föremål: esfahan figural sultan ahmad shahé ghadjar daterad 1916 jämnt slitage ngn mindre lagning even wear one or two minor repairs

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook