ÖVRIGT / Mattor / Esfahan 4103003

Esfahan

nr 410 3003

Figural 'Sultan Ahmad Shahé Ghadjar, daterad 1916 , 126x221, jämnt slitage, ngn mindre lagning, even wear, one or two minor repairs

Utrop:

25.000 kr

Startbud:

20.000 kr

Såld:

26.000 kr

måndag 8 maj 2006

7/5 02:41:57 1      ledande budet*