UR & KLOCKOR / Väggur / Droppur 7585612

nr 758 5612

Droppur

1800-tal, höjd: 65

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 maj 2012
kl 18:38:33

13/5 22:05:08 1      100 kr
13/5 23:42:29 2      Vinnande bud