ÖVRIGT / Ur & klockor / Droppur 7585612

Droppur

nr 758 5612

1800-tal, höjd: 65, slitage

Utrop:

300 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 maj 2012
kl 18:38:33

13/5 22:05:08 1      100 kr
13/5 23:42:29 2      Vinnande bud

Liknande föremål: droppur

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev