ÖVRIGT / Ur & klockor / Droppur 7585612

DROPPUR

nr 758 5612

1800-tal, höjd: 65, slitage

Utrop:

300 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 maj 2012
kl 18:38:33

13/5 22:05:08 1      100 kr
13/5 23:42:29 2      högst eller lika just nu*

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook