MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7563323

Byrå

nr 756 3323

med stenskiva, sengustaviansk, längd: 97, djup: 46, höjd: 95, slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Startbud:

1.500 kr

Såld:

2.100 kr

måndag 30 april 2012
kl 17:39:34

Liknande föremål: byrå byråar sengustaviansk stenskiva

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev