MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7563323

Byrå

nr 756 3323

med stenskiva, sengustaviansk, längd: 97, djup: 46, höjd: 95, slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.100 kr

måndag 30 april 2012
kl 17:39:34