MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 7563537

BOKHYLLA

nr 756 3537

1800-tal, med intarsia, längd: 93, djup: 29, höjd: 89, slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 april 2012
kl 19:16:20

28/4 19:20:55 1      550 kr
30/4 01:21:43 2      ledande budet*

Liknande föremål: bokhylla bokhyllor intarsia skåp träinläggningar

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev