MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 7563537

Bokhylla

nr 756 3537

1800-tal, med intarsia, längd: 93, djup: 29, höjd: 89, slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Startbud:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 april 2012
kl 19:16:20

28/4 19:20:55 1      550 kr
30/4 01:21:43 2      ledande budet*