ÖVRIGT / Mattor / Beshir 4103013

BESHIR

nr 410 3013

Antik, 156x317, jämnt ställvis något hårdare slitage, lagningar, even wear partly heavier, repairs

Utrop:

12.000 kr

Startbud:

8.000 kr

Såld:

15.500 kr

måndag 8 maj 2006

8/5 13:54:53 1      ledande budet*
8/5 15:29:37 2      9.500 kr

  • Tema
  • 8 maj

Tema
Orientaliska mattor 3

Har du en eller flera äldre el

Läs mer om Orientaliska mattor 3
Liknande föremål: beshir antik jämnt ställvis något hårdare slitage lagningar even wear partly heavier repairs

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook