ÖVRIGT / Mattor / Beshir 4103013

BESHIR

nr 410 3013

Antik, 156x317, jämnt ställvis något hårdare slitage, lagningar, even wear partly heavier, repairs

Utrop:

12.000 kr

Startbud:

8.000 kr

Såld:

15.500 kr

måndag 8 maj 2006

8/5 13:54:53 1      ledande budet*
8/5 15:29:37 2      9.500 kr

  • Tema
  • 8 maj

Tema
Orientaliska mattor 3

Har du en eller flera äldre el

Läs mer om Orientaliska mattor 3
Liknande föremål: antik beshir lagningar mattor repairs

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev