MÖBLER / Sittgrupper / Salongsgrupp 14367231

nr 1436 7231

Salongsgrupp

4 delar, Louis XVI-stil. Längd: 125

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr - 1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 04:33:55)
Uppdatera
Visning

fredag 3/12, lördag 4/12, söndag 5/12 och måndag 6/12

Auktionen
avslutas:

måndag 6 december kl 20:18:06

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 2.500 kr
  Göteborg 2.500 kr
  Helsingfors 2.500 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor