GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 14366548

nr 1436 6548

Lockurna

Kina, porslin, 1900-tal. Dekor med drakar, Höjd: 23 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 01:42:38)
Uppdatera
Visning

fredag 3/12, lördag 4/12, söndag 5/12 och måndag 6/12

Auktionen
avslutas:

måndag 6 december kl 20:59:50

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
30/11 07:13:21 1      100 kr
1/12 14:22:33 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor