Klassiska Klubbauktionen #3 den 26 mars 2012

  • Sortera efter

  • 4014 Etsning
    Såld: 4.000 kr

    Såldes den 26 mars 2012
  • 4052 Etsning
    Axel Fridell (1894-1935), 19x15
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 26 mars 2012
  • 4039 Fat
    Såld: 2.300 kr

    Såldes den 26 mars 2012
  • 4040 Lampbord
    med låda, 20-tal, längd: 56, djup: 34, höjd: 65
    UTGICK

    26 mars kl 16:00
  • 4057 Litografi
    Såld: 3.500 kr

    Såldes den 26 mars 2012
  • 4066 Ljuskrona
    DEsign Josef Frank för Svenskt Tenn, höjd: 48
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 26 mars 2012
  • 2485 Oljemålning
    Såld: 2.100 kr

    Såldes den 26 mars 2012
  • 3489 Oljemålning
    Såld: 4.100 kr

    Såldes den 26 mars 2012
  • 3171 Skål
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 26 mars 2012

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev