Klassiska Klubbauktionen #3 den 26 mars 2012

  • Sortera efter

  • 4014 Etsning
    Såld: 4.000 kr

    Såldes den 26 mars 2012
  • 4052 Etsning
    Axel Fridell (1894-1935), 19x15
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 26 mars 2012
  • 4039 Fat
    Såld: 2.300 kr

    Såldes den 26 mars 2012
  • 4040 Lampbord
    med låda, 20-tal, längd: 56, djup: 34, höjd: 65
    UTGICK

    2012-03-26 16:00
  • 4057 Litografi
    Såld: 3.500 kr

    Såldes den 26 mars 2012
  • 4066 Ljuskrona
    DEsign Josef Frank för Svenskt Tenn, höjd: 48
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 26 mars 2012
  • 4007 Oljemålning
    Såld: 13.600 kr

    Såldes den 26 mars 2012
  • 3489 Oljemålning
    Såld: 4.100 kr

    Såldes den 26 mars 2012
  • 3171 Skål
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 26 mars 2012

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook