Tema Grafik den 27 februari 2012

  • Sortera efter

  • 7031 Etsning
    Såld: 4.000 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7034 Etsning
    Såld: 4.600 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7043 Etsning
    Såld: 550 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7017 Etsning
    Såld: 750 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7009 Etsning
    Stig Borglind (1892-1965), sign, motivets mått: 22x28
    Såld: 550 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 3589 Färgetsning
    Såld: 3.000 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7015 Litografi
    Såld: 4.000 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7016 Litografi
    Såld: 350 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7030 Litografi
    Såld: 500 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 8097 Litografi
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 8034 Litografi
    Max Papart (1911-1994), 100/150, motivets mått: 31x60
    Såld: 850 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7039 Litografi
    Michel Macreau, 1935-1995, 10/90, bladets mått: 80x57
    Såld: 850 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7027 Litografi
    Såld: 400 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7073 Litografi
    Såld: 350 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 8417 Litografi
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7023 Litografi
    Peter Dahl (f. 1934), 36/90, motivets mått: 55x39
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7033 Litografi
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7032 Litografi
    Såld: 700 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7028 Litografi
    Såld: 700 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7049 Litografi
    Såld: 3.500 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7036 Litografi
    Såld: 450 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 6177 Litografi
    Såld: 900 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 8332 Litografi
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7029 Offsettryck
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 27 februari 2012

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev