Tema Grafik den 27 februari 2012

  • Sortera efter

  • 7031 Etsning
    Såld: 4.000 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7034 Etsning
    Såld: 4.600 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7043 Etsning
    Såld: 550 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7017 Etsning
    Såld: 750 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7009 Etsning
    Stig Borglind (1892-1965), sign, motivets mått: 22x28
    Såld: 550 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 3589 Färgetsning
    Såld: 3.000 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7015 Litografi
    Såld: 4.000 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7016 Litografi
    Såld: 350 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7030 Litografi
    Såld: 500 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 8097 Litografi
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 8034 Litografi
    Max Papart (1911-1994), 100/150, motivets mått: 31x60
    Såld: 850 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7039 Litografi
    Michel Macreau, 1935-1995, 10/90, bladets mått: 80x57
    Såld: 850 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7027 Litografi
    Såld: 400 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7073 Litografi
    Såld: 350 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 8417 Litografi
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7023 Litografi
    Peter Dahl (f. 1934), 36/90, motivets mått: 55x39
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7033 Litografi
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7032 Litografi
    Såld: 700 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7028 Litografi
    Såld: 700 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7049 Litografi
    Såld: 3.500 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7036 Litografi
    Såld: 450 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 6177 Litografi
    Såld: 900 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 8332 Litografi
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 27 februari 2012
  • 7029 Offsettryck
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 27 februari 2012

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook