ÖVRIGT / Speglar

  • 7603 Rakspegel
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    27 april kl 18:33
  • 7143 Spegel
    1800-tal, höjd: 68 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    27 april kl 19:57
  • 9394 Spegel
    förgylld, höjd: 47 cm
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    27 april kl 18:28
  • 7389 Spegel
    Gustaviansk stil, bemålad, 82x100
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    27 april kl 19:22
  • 7281 Spegel
    Gustaviansk stil, höjd: 80 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    27 april kl 18:21

Taggar på denna sida:
bordsspegel rakspegel spegel speglar

Vad r den vrd?