ÖVRIGT / Speglar

  • 1227 Spegel
    1920-tal, höjd: 115
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

  • 9349 Spegel
    50/60-tal, teak, höjd: 105 cm
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

  • 9443 Spegel
    Empire, höjd: 183
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

  • 1116 Spegel
    förgylld ram, höjd: 90
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

  • 1117 Spegel
    höjd: 60
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

  • 1124 Spegel
    med konsol, bonad björk, 1920-tal, höjd: 142 + 75
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

  • 1048 Spegel + konso..
    Karl Johan, höjd: 165+ 83, mahogny
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 450 kr

  • 9135 Spegelbyrå
    , längd: 98 cm, djup: 51 cm, höjd: 241 cm
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

  • 9313 Spegelbyrå
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

  • Metropol Tipsar
  • 9443 Spegel
    Empire, höjd: 183
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook