ÖVRIGT / Speglar

  • 3048 Handspegel
    Silver (800), med malakit, längd: 26
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    21 december kl 18:22
  • 3115 Solspegel
    diameter: 56
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 600 kr

    21 december kl 20:01
  • 2031 Spegel
    1800-tal, höjd: 81, oval
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    21 december kl 20:39
  • 3060 Spegel
    Blyglas, 68 x 58
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 150 kr

    21 december kl 19:48
  • 3119 Spegel
    Förgylld, höjd: 55
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 150 kr

    21 december kl 20:05
  • 3180 Spegel
    med belysning, höjd: 97 cm
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

    21 december kl 20:10
  • 3160 Spegel
    orientalisk, höjd: 55
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    21 december kl 19:56
  • 9524 Spegel
    Sekelskifte, höjd: 163
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    21 december kl 18:22

Taggar på denna sida:
handspegel solspegel spegel

  • Metropol Tipsar
  • 2031 Spegel
    1800-tal, höjd: 81, oval
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    21 december kl 20:39
  • 8006 Spegel
    Gustaviansk, höjd: 145
    Utrop: 8.000 kr
    Just nu: 4.800 kr

    26 jan kl 19:25

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev