ÖVRIGT / Speglar

  • 3608 Spegel
    20-tal, Intarsia, höjd: 80
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    3 november kl 19:48
  • 3492 Spegel
    3 delar, längd: 2x46+ 60 cm, höjd: 142 cm
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    3 november kl 18:00
  • 3045 Spegel
    Ek, höjd: 123
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    3 november kl 19:05
  • 3361 Spegel
    Förgylld, höjd: 97
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 100 kr

    3 november kl 18:33
  • 2020 Spegel
    Gustaviansk, höjd: 90 (senare glas)
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    3 november kl 19:15
  • 3143 Spegel
    höjd: 53
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 200 kr

    3 november kl 18:21
  • 3214 Spegel
    mahognyram, höjd: 124
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    3 november kl 20:51
  • 3635 Spegel
    Nyrokoko, 65x68
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    3 november kl 18:34
  • 2047 Spegel
    Rokoko, Senare glas, stämpelmärkt, höjd: 120 cm
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    3 november kl 18:43
  • 1020 Spegel
    Rokokostil, 1800-tal, höjd: 130 cm
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 900 kr

    3 november kl 20:45
  • 3414 Spegel
    Rokokostil, höjd: 110 ca
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 250 kr

    3 november kl 20:05
  • 3001 Spegel
    venetiansk, höjd: 52
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    3 november kl 18:00

Taggar på denna sida:
spegel spegellampetter

  • Metropol Tipsar
  • 2047 Spegel
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    3 november kl 18:43
  • 2020 Spegel
    Utrop: 5.000 kr
    Just nu: 2.800 kr

    3 november kl 19:15

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev