ÖVRIGT / Speglar

  • 8166 Handspegel
    silver
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

    9 mars kl 19:50
  • 7353 Spegel
    1800-tal, Intarsia, höjd: 113 (delar av list saknas)
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    9 mars kl 20:07
  • 8422 Spegel
    89x58
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    9 mars kl 20:09
  • 8104 Spegel
    förgylld ram, höjd: 48 cm
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

    9 mars kl 18:03
  • 7368 Spegel
    förgylld Rokokostil, höjd: 84 cm
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 300 kr

    9 mars kl 18:02
  • 8437 Spegel
    höjd: 103 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    9 mars kl 19:52
  • 8442 Spegel
    höjd: 62 cm
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 100 kr

    9 mars kl 20:41
  • 8113 Spegel
    mahognyram, höjd: 89 cm
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    9 mars kl 19:05
  • 8297 Spegel
    med konsolbord, Gustaviansk stil, höjd: 73+ 157
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    9 mars kl 18:39
  • 8139 Spegel
    NK, höjd: 100 cm
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 600 kr

    9 mars kl 19:15
  • 8112 Spegel
    Nyrokoko, 52x58
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    9 mars kl 19:58
  • 8601 Spegel
    Rokokostil, höjd: 110 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 700 kr

    9 mars kl 20:48
  • Metropol Tipsar

Vad r den vrd?