bakg

ÖVRIGT / Speglar


  • 8174 Spegel
    barockstil, 1800-tal, höjd: 92 cm, slitage, skador..//
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 jan kl 19:31
  • 9023 Spegel
    empirestil, 52x23
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 jan kl 19:26
  • 9132 Spegel
    Förgylld, höjd: 55 cm
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 jan kl 20:12
  • 8499 Spegel
    nyrokoko, förgylld, 102x73
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 jan kl 18:18
  • 8498 Spegel
    oval, 74x65
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 jan kl 18:13
  • 8408 Spegel
    Rokokostil, höjd: 110 cm, märkt John Lundmark, 190..//
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    23 jan kl 18:06


Taggar på denna sida:
pigtittare spegel speglar