bakg

SILVER OCH METALL


  • 8022 Fat
    Silver (950), Emil Puiforcat, Paris, diameter: 25,..//
    Utrop: 8.000 kr
    Just nu: 3.800 kr

    Auktionen avslutas
    2 feb kl 18:09
  • 9504 Flaskhållare
    Mappin & Webb, pläter, höjd: 25 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    2 feb kl 20:08
  • 8003 Flaskhållare
    silver, GAB Guldsmedsaktiebolaget, 1918, höjd: 25
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    Auktionen avslutas
    20 april kl 19:05
  • 9344 Salt / pepparkar
    2 delar. Sterling silver, CG Hallberg, höjd: 5
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 100 kr

    Auktionen avslutas
    2 feb kl 20:53
  • 9197 Saltkar
    1 par, Silver
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    Auktionen avslutas
    2 feb kl 19:29
  • 9196 Saltkar
    1 par, silver, empire, Danska stämplar, längd: 7, ..//
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 700 kr

    Auktionen avslutas
    20 april kl 19:23
  • 9199 Skedar
    diverse, silver
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    2 feb kl 19:33
  • 9300 Sockerskål
    på fot + kakfat, nysilver, omkring 1900
    Utrop: 400 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2 feb kl 19:43
  • 8002 Stop
    silver, 1950, delvis förgyllt, CG Hallberg, graver..//
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 3.400 kr

    Auktionen avslutas
    20 april kl 18:12
  • 6379 Strösockerskål
    nickel, höjd: 23
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    Auktionen avslutas
    2 feb kl 18:26
  • 9609 Tekök
    mässing, Eskilstuna, tidigt 1900-tal, höjd: 30
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    Auktionen avslutas
    2 feb kl 18:03
  • 9585 Teskedar
    + kaffeskedar, 8 + 5 st. silver, Patricia, 160g.
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    Auktionen avslutas
    2 feb kl 20:11
  • Metropol Tipsar
  • 8002 Stop
    silver, 1950, delvis förgyllt, CG Hallberg, graver..//
    Just nu: 3.400 kr

    Auktionen avslutas
    20 april kl 18:12
  • 8022 Fat
    Silver (950), Emil Puiforcat, Paris, diameter: 25,..//
    Just nu: 3.800 kr

    Auktionen avslutas
    2 feb kl 18:09

Vad r den vrd?