SILVER OCH METALL

  • 1002 Bägare
    6 st. silver, Ryssland, 1800-tal, höjd: 5-6 cm
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.000 kr

    15 december kl 18:38
  • 1001 Bägare
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    15 december kl 18:35
  • 1003 Bägare
    silver, Ryssland, 1872, höjd: 8, 70g
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    15 december kl 18:40
  • 5009 Bestick
    83 del, Silver, Chippendale, Brutto 2600g
    Utrop: 10.000 kr
    Just nu: 7.800 kr

    29 sept kl 20:11
  • 4087 Bestickuppsätt..
    48 del, nysilver, Amsterdam
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    29 sept kl 19:12
  • 4038 Bricka + karott
    Utrop: 700 kr
    Just nu: 350 kr

    29 sept kl 19:20
  • 4155 Punshkoppar
    8 st, sILVER
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    29 sept kl 18:53
  • 1010 Soppslev
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    15 december kl 20:48
  • 4207 Supkopp
    Silver, diameter: 6, 1700-/1800-tal
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    29 sept kl 18:24
  • 1004 Teburk
    silver, Ryska stämplar, 1782, höjd: 14 cm
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.000 kr

    15 december kl 18:43
  • Metropol Tipsar
  • 5009 Bestick
    Just nu: 7.800 kr

    29 sept kl 20:11
  • 1001 Bägare
    Just nu: 1.900 kr

    15 december kl 18:35
  • 1004 Teburk
    Just nu: 2.000 kr

    15 december kl 18:43

Vad är den värd?

Följ oss på Facebook