SILVER OCH METALL

  • 3086 Bålslev
    Odin Domaas, Norge, Silver, längd: 35 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    11 maj kl 18:26
  • 2514 Dosa
    + brevkniv+ bägare, Silver, höjd: 4-10 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    11 maj kl 19:08
  • 3024 Fat
    på fot, silver, höjd: 29 cm, diameter: 26 cm
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    11 maj kl 18:34
  • 2220 Fiskbestick
    nysilver, 24 del, Jugend
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    11 maj kl 20:53
  • 3058 Kanna
    Mässing, 1800-tal, höjd: 53 ca
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 500 kr

    11 maj kl 20:02
  • 2225 Skål
    på fot, Silver, England, diameter: 8 cm, höjd: 7 cm
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 50 kr

    11 maj kl 20:58
  • 2258 Skål
    silver, Jugend, K Andersson, 1915, höjd: 7 dia 15
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 250 kr

    11 maj kl 19:16
  • 3025 Skrin
    silver
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    11 maj kl 18:35
  • 1072 Vas
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 250 kr

    11 maj kl 18:27
  • 9522 Vas
    Eskilstuna, Ornamentik, metall, höjd: 13 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 50 kr

    11 maj kl 20:26
  • 9130 Vas
    Silver, Danmark, 20-tal, Svaga stämplar, höjd: 12 cm
    Utrop: 2.600 kr
    Just nu: 900 kr

    11 maj kl 18:50
  • Metropol Tipsar
  • 3024 Fat
    Just nu: 1.900 kr

    11 maj kl 18:34
  • 3025 Skrin
    silver
    Just nu: 1.400 kr

    11 maj kl 18:35

Vad r den vrd?