15 oktober

Auktionen avslutas den 15 oktober 2018. Visning fredag 12/10, lördag 13/10, söndag 14/10 och måndag 15/10.

  • 1382 Akvarell
    Såld: 300 kr

    Såldes den 29 oktober 2018
  • 1197 Skål
    Såld: 700 kr

    Såldes den 29 oktober 2018
  • 9293 Oljemålning
    Såld: 600 kr

    Såldes den 15 oktober 2018
  • 1474 Bordslampa
    Stella. Höjd: 50 ca
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 15 oktober 2018
  • 1338 Bord
    med zinkskiva. Längd: 72. Djup: 38 cm, höjd: 71 cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 15 oktober 2018
  • 1312 Skulptur
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 15 oktober 2018
  • 1309 Rechaud
    tenn, Sverige. Diameter: 13,5 cm
    Såld: 100 kr

    Såldes den 15 oktober 2018
  • 1279 Byrå
    Såld: 500 kr

    Såldes den 15 oktober 2018
  • 1272 Ytterfoder
    Såld: 450 kr

    Såldes den 15 oktober 2018
  • 1270 Kanna
    Såld: 400 kr

    Såldes den 15 oktober 2018
  • 1210 Brevpress
    1920, graverad, metall. Längd: 10
    Såld: 200 kr

    Såldes den 15 oktober 2018
  • 1207 Skedar
    5 st, 1700-/1800-tal, ca 20 cm. Längd: 21 cm
    Såld: 700 kr

    Såldes den 15 oktober 2018
  • 1140 Bokhylla
    Såld: 4.400 kr

    Såldes den 15 oktober 2018
  • 1139 Stol
    Såld: 2.600 kr

    Såldes den 15 oktober 2018
  • 1136 Gouache
    Såld: 700 kr

    Såldes den 15 oktober 2018