Klassiska den 28 september 2020

Visning: fredag 25/9, lördag 26/9, söndag 27/9 och måndag 28/9

  • Sortera efter

  • 3027 Affisch
    Såld: 3.200 kr

    Såldes den 28 september 2020
  • 3029 Akvarell
    Såld: 18.000 kr

    Såldes den 28 september 2020
  • 3033 Akvarell
    Såld: 2.200 kr

    Såldes den 28 september 2020
  • 3016 Blandteknik
    Såld: 5.200 kr

    Såldes den 28 september 2020
  • 3007 Blandteknik
    Såld: 6.000 kr

    Såldes den 28 september 2020
  • 3042 Etsning
    Såld: 6.400 kr

    Såldes den 28 september 2020
  • 3037 Oljemålning
    Såld: 5.400 kr

    Såldes den 28 september 2020
  • 3025 Pastell
    Såld: 5.000 kr

    Såldes den 28 september 2020
  • 3023 Tallrikar
    11 st, Blåvitt Kompaniporslin, diameter: 22,5
    Såld: 8.000 kr

    Såldes den 28 september 2020
  • 3022 Terrin
    Blåvitt Kompaniporslin, Kina. Längd: 30, höjd: 18 cm
    Såld: 2.400 kr

    Såldes den 28 september 2020