1045 Akvarell
Såld: 5.600 kr
Såldes den 12 december 2022 -
1354 Akvarell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 2 november 2020 -
2091 Akvareller
4 st. Ferdinand Boberg (1860-1946), 18x14
Såld: 3.000 kr
Såldes den 30 oktober 2017
1326 Akvarell
Ferdinand Boberg (1860-1946), 1899, Nynäs, 20x40
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 maj 2010 -
2333 Akvarell
signerad Ferdinand Boberg, Visby-37, 20x25
Såld: 2.600 kr
Såldes den 2 november 2009 -
7199 Akvarell
Ferdinand Boberg, Riddarholmen, 1929, 15x21
Såld: 2.400 kr
Såldes den 28 november 2005