KONST / Litografier / Färglitografi 14222091
nr 1422 2091
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Färglitografi, bildmått: 38x50, yttermått inklusive ram: 58x78 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:28:48
26/9 17:15:21
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö