KONST / Litografier / Grafiskt blad 14094004
nr 1409 4004
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Blå band". Signerad, numrerad 4/100. Motivet: ca 18x28 cm, oramat löst blad
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:50:00