KONST / Litografier / Färglitografi 11017050
nr 1101 7050
Färglitografi
Jöran Nyberg, 175/320, signerad, motivet: 17x23
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 april 2017
kl 18:03:03
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)