KONST / Litografier / Färglitografi 14046189
nr 1404 6189
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 282/390. Motivet: 34x27, yttermått inklusive ram: 46x38 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:33:59
20/6 06:33:19
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin