KONST / Litografier / Grafiskt blad 13983043
nr 1398 3043
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Krukor". Signerad, numrerad 69/100, oramat löst blad. Bladets mått: 37x28 cm
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:35:17
20/5 17:18:49