KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581425
nr 1358 1425
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad, hav. Olja på duk, 120x151 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:43:22
100 kr
200 kr
300 kr