KONST / Litografier / Färglitografier 14076124
nr 1407 6124
BECK & JUNG
, Sverige
Färglitografier, 2 st, BECK & JUNG, Sverige. (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Signerad, daterad 1978, yttermått inklusive ram: 65x49 cm
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:29:32
3/7 17:26:07