KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13417132

nr 1341 7132

Bengt Lissegårdh

(1912-1979), Sverige

Blandteknik, Abstrakt komposition. Signerad, mixed media, 41x29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 18:15:33

12/8 13:55:10 1      200 kr
17/8 17:45:06 2      Vinnande bud

Bengt Lissegårdh

Läs mer om Bengt Lissegårdh