KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13914570
nr 1391 4570
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, pojke, 40x30, yttermått inklusive ram: 49x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:22:49
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr