KONST / Litografier / Färglitografi 12422189
nr 1242 2189
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 101/450. Motivet: 60x78 cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:30:16
1.500 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.200 kr
18 mar
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström