KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13835126
*
nr 1383 5126
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Polen, Signerad. Akvarell, 33x33 cm, yttermått inklusive ram: 44x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2021
kl 20:20:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/3 07:08:59
1
100 kr
8/3 10:49:37
2
150 kr
8/3 20:12:50
1
Vinnande bud
8/3 20:15:53
2
250 kr
8/3 20:15:53
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller poland polen polish polsk vattenfärg
-
8025 Akvarell
Akke Jonsson (1930-2005), Sverige. "Vägen genom St..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 20:55
-
1035 Akvarell
Albert Theodor Gellerstedt (1836-1914), sommardag...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 18:28
-
7302 Akvarell
Albert Theodor Gellerstedt (1836-1914), Sverige. S..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 20:42
-
7133 Akvarell
Claus Wallner (1926-1979), Tyskland. Signerad, akv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 19:10
-
7273 Akvarell
D Rönnborg, solnedgång vid kusten, 19x56 cm, akvar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 19:06
-
8389 Akvarell
interiör, omkring 1900,25x44 cm, yttermått inklusi..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 20:04
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1383 5126
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Polen, Signerad. Akvarell, 33x33 cm, yttermått inklusive ram: 44x44 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/3 07:08:59 | 1 | 100 kr |
8/3 10:49:37 | 2 | 150 kr |
8/3 20:12:50 | 1 | Vinnande bud |
8/3 20:15:53 | 2 | 250 kr |
8/3 20:15:53 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller poland polen polish polsk vattenfärg
-
8025 Akvarell
Akke Jonsson (1930-2005), Sverige. "Vägen genom St..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 20:55 -
1035 Akvarell
Albert Theodor Gellerstedt (1836-1914), sommardag...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 18:28 -
7302 Akvarell
Albert Theodor Gellerstedt (1836-1914), Sverige. S..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 20:42
-
7133 Akvarell
Claus Wallner (1926-1979), Tyskland. Signerad, akv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 19:10 -
7273 Akvarell
D Rönnborg, solnedgång vid kusten, 19x56 cm, akvar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 19:06 -
8389 Akvarell
interiör, omkring 1900,25x44 cm, yttermått inklusi..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 20:04