KONST / Litografier / Färglitografi 14854010
nr 1485 4010
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
"Hjulspår". Signerad, färglitografi, numrerad 178/200. Bildmått: 67x56 cm, yttermått inklusive ram: 88x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 19:27:27
26/8 19:43:14
100 kr
29/8 19:22:28
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg