KONST / Litografier / Grafiskt blad 13914550
*
nr 1391 4550
Mats HÃ¥dell
(f. 1958), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Norrskär. Signerad, numrerad 40/50, oramat löst blad, bladets mått: 42x59 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 april 2021
kl 20:04:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/4 07:57:14
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsportträtt gicléetryck marinmotiv mats hådell norrskär skärgårdsbåt skärgårdsbåtar skärgårdsmotiv stockholm stockholms skärgård sverige vatten vaxholmsbåt
-
8237 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 18:04
-
8071 Färglitografi
Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Flöjtspelande cl..//
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 19:50
-
8109 Färglitografi
Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Kvinna med cigar..//
Aktuellt bud: 1.400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 19:10
-
8344 Färglitografi
Avo Keerend, Signerad, numrerad EA, daterad -91. F..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 19:50
-
8240 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 20:28
-
8171 Färglitografi
Curt Hillfon (f. 1943), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 19:59
*
Mats HÃ¥dell
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
nr 1391 4550
Mats HÃ¥dell
(f. 1958), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Norrskär. Signerad, numrerad 40/50, oramat löst blad, bladets mått: 42x59 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 april 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/4 07:57:14 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsportträtt gicléetryck marinmotiv mats hådell norrskär skärgårdsbåt skärgårdsbåtar skärgårdsmotiv stockholm stockholms skärgård sverige vatten vaxholmsbåt
-
8237 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 18:04 -
8071 Färglitografi
Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Flöjtspelande cl..//
Aktuellt bud: 1.200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 19:50 -
8109 Färglitografi
Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Kvinna med cigar..//
Aktuellt bud: 1.400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 19:10
-
8344 Färglitografi
Avo Keerend, Signerad, numrerad EA, daterad -91. F..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 19:50 -
8240 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 20:28 -
8171 Färglitografi
Curt Hillfon (f. 1943), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 april kl 19:59