KONST / Litografier / Serigrafi 12931063
nr 1293 1063
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Traktorn". Signerad, numrerad 7/20. Serigrafi, oramat blad, bladets mått: 59x42 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:57:36
22/11 21:20:06
100 kr
25/11 17:43:47
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg