KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12156059
nr 1215 6059
Jöran Nyberg
(1937-2012), Sverige
Blandteknik, Hus och lekande barn, signerad, 34x46 cm
Jöran Nyberg, svensk bildkonstnär född 1937 i Timrå, död 2012.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:03:31
30/10 17:40:20
1.100 kr
5/11 18:58:31
Jöran Nyberg
Läs mer om Jöran Nyberg