KONST / Litografier / Färglitografi 13567151
nr 1356 7151
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 43x29cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:08:48
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)